Software pro pokročilé analýzy vysokorychlostních záznamů, obrazu a fotogrammetrii

 

 
Řada softwarových nástrojů se společným označením TEMA a TRACKEYE je - podle zaměření na příslušnou oblast aplikací - tvořena následujícími programy:

TEMA Automotive
Softwarové řešení pro pokročilou analýzu pohybu v automobilovém výzkumu, vývoji a průmyslu s primárním zaměřením na oblast nárazových zkoušek. Dostupná ve verzích pro měření a analýzu ve 2D, 3D nebo 6D.

TEMA Motion
Softwarové řešení pro pokročilou analýzu pohybu s obecným zaměřením. Velmi přesné algoritmy pro trasování, množství analytických funkcí a vynikající prezentační nástroje poskytují výsledky nejvyšší kvality. Dostupná ve verzích pro měření a analýzu ve 2D, 3D nebo 6D.

TEMA Defence
Softwarové řešení pro pokročilou analýzu pohybu ve vojenském výzkumu a průmyslu se zaměřením na oblast balistiky, explozivních materiálů, zbraní apod. Dostupná ve verzích pro měření a analýzu ve 2D, 3D nebo 6D.


TRACKEYE
Softwarové řešení pro pokročilou analýzu pohybu především v oblasti vojenských zkoušek. Vyniká maximální uživatelskou volností s důrazem na rozsáhlé možnosti individuálních konfigurací a špičkovou analytickou přesností pro 2D, 3D nebo 6D aplikace.

Sledujte nový kanál na YouTube, kde se dozvíte více o konkrétních aplikacích a možnostech jednotlivých modulů.

 

Chcete být informováni o novinkách?
Email:

3+0 =