Analytický software TEMA

TEMA Classic
Softwarové řešení pro pokročilou analýzu pohybu se zaměřením zejména na výzkum a průmysl. Velmi přesné algoritmy pro trasování, množství analytických funkcí a vynikající prezentační nástroje poskytují výsledky nejvyšší kvality.
V základním balíčku je rozsáhlá knihovna trasovacích (sledovacích) algoritmů, které umožňují sledování téměř jakéhokoli druhu objektu v jakékoli situaci. Počínaje testováním pádů chytrých telefonů, přes rozbor a zlepšování sportovních výkonů až po měření a analýzy v oblastech automobilového a leteckého průmyslu nebo vojenských aplikací.
Trasovací algoritmy jsou založeny na principu rozpoznávání vzorů nebo odstínů šedi a umožnují sledování s přesností na jednotlivé pixely.
Díky vysoké přesnosti měření, modulární struktuře, rachlosti výpočtu a intuitivnímu uživatelskému rozhraní používají sw TEMA Classic profesionálové po celém světě 
Dostupná ve verzích pro měření a analýzu ve 2D, 3D nebo 6D.

TEMA Pro
Kromě sady algoritmů a funkcí, které obsahuje TEMA Classic nabízí verze TEMA Pro i další - funkce "Outline" a "Digital Image Correlation".
Díky tomu je TEMA Pro tím nejpokročilejším trasovacím softwarem na současném trhu.
Dostupná ve verzích pro měření a analýzu ve 2D, 3D nebo 6D.

TEMA Static 3D
Software pro vytváření statických 3D modelů s daty pro měření. Tvorba 3D modelů vychází z databáze digitálních fotografií.