Vysokorychlostní kamery

Proxis: Vysokorychlostní kamery


Máme 26 let zkušeností v oblasti vysokorychlostního snímání a za sebou silného partnera.


Vysokorychlostní kamery, někdy nazývané též rychloběžné kamery nebo zkráceně rychlokamery, jsou určeny pro analýzy velmi rychlých nebo velmi krátkých dějů.

Naši nabídku tvoří široká škála kamer - od univerzálních modelů pro každodenní provozní kontroly, až po ultra rychlé kamery pro vývoj a výzkum, kamery v rozlišení HD pro reklamu či kinematografii a nebo kamery s vysokou rázovou odolností pro nárazové zkoušky vozidel, pyrotechnické aplikace a řadu dalších.

V nabídce máme i kompletní příslušenství - stativy, osvětlovací systémy, objektivy a další potřebné komponenty. Najdete zde i datové akviziční moduly (DAQ) pro potřeby souběžného synchronizovaného záznamu dat i z dalších externích přístrojů resp. senzorů.
Zejména pro účely výzkumu a vývoje se vysokorychlostní kamery kombinují s běžnými nebo distančními mikroskopy.
Pro výzkum v oblastech svařování, balistiky, výroby exploziv nebo pyrotechniky se jako osvětlovací zdroje často používají pulzní lasery.

 

A pro potřeby přesného vyhodnocení získaných dat nabízíme speciální software pro profesionální analýzy záznamů a obrazu včetně 2D a 3D fotogrammetrie, DIC nebo PIV.

 

Sledujte kanál Photron na YouTube, kde jsou záznamy vysokorychlostního snímání pořízených kamerami této značky.Chcete být informováni o novinkách?
Email:

7+6 =